usługi

usługi

projekty

Budowa, remont czy modernizacja to często inwestycja na lata, warto ją dobrze przemyśleć.

Jeśli planujesz remont łazienki i chciałbyś zobaczyć jak będzie wyglądała zanim powstanie, skorzystaj z porady architekta wnętrz, z którym współpracujemy.

Oprócz pomocy przy wyborze płytek i wyposażenia, dostaniesz od nas komputerową wizualizację swojej łazienki w cenie zakupu.

Z kolei gdy szykuje się większy remont i w grę wchodzi modernizacja instalacji, weź pod uwagę zastosowanie odnawialnych źródeł energii.

Jak wpłynie to na poprawę komfortu i wysokość rachunków oraz które rozwiązania warto rozważyć podpowie i zaprojektuje projektant instalacji sanitarnych.

Jeśli budujesz dom, lub remontujesz mieszkanie i chcesz mieć w nim kocioł gazowy lub kuchenkę na gaz, to potrzebujesz projektu instalacji gazowej do pozwolenia na budowę.

Taki projekt możesz zamówić u nas i nie pożałujesz, bo:

✓ wszystko dokładnie omawiamy z inwestorem, zanim przystąpimy do prac – będziesz wiedział czego się spodziewać, a my – czego sobie życzysz

✓ pomagamy wypełnić wniosek do gazowni oraz dokumenty do pozwolenia na budowę – niby to tylko druczki, ale wiemy, że niektóre rubryki mogą sprawić Ci kłopot

✓ mapka od geodety, opinia kominiarska, zgoda wspólnoty na zmianę źródła ciepła – nie wszystkie są wymagane w Twoim konkretnym przypadku, ale jeśli nie wiesz jak je załatwić, to możemy Ci pomóc

✓ podpisujemy umowę projektową – jest w niej zapis, że masz prawo do zwrotu połowy kosztów opracowania projektu, jeśli źródło ciepła kupisz w naszym sklepie – taki bonus od firmy

✓ mamy krótkie terminy – znacznie krótsze niż biura projektowe i architekci 🙂

Inwestorzy proszą nas często o dobór źródła ciepła, podając metraż domu. Hydraulik w takiej sytuacji bez wahania rzuca kilowatami i najczęściej zaleca większy kocioł niż potrzeba. On jest kryty – przecież nie powiesz mu, że masz za zimno. Ale o wysokie rachunki obwinisz prędzej kocioł zamiast doradcę.

Moc kotła zależy od zapotrzebowania na ciepło domu, a ono z kolei zależy od jego wielkości, ale też od grubości izolacji, jakości i wielkości okien, rodzaju wentylacji. Po to inwestujesz w dobre okna, gruby styropian i wełnę na dach, żeby rachunki za ogrzewanie były mniejsze, a kocioł czy pompa ciepła zużywał odpowiednio mniej energii.

transport materiałów budowlanych i instalacyjnych na budowę

dowozy

Robiąc zakupy w naszym sklepie nie musisz martwić się o transport.

Dysponujemy autem, którym dostarczymy Ci zakupiony u nas towar pod wskazany adres w wybranym przez ciebie czasie.

Nasz pracownik pomoże przy załadunku i – jeśli potrzebujesz również rozładunku.

Ale  uprzedź nas o tym, abyśmy mogli się przygotować.

Na terenie Kołobrzegu transport jest bezpłatny.

usługi hydrauliczne

montaże

Budujesz dom i poszukujesz kogoś do położenia płytek?

A może hydraulika, który zamontuje kocioł i położy instalację wodną albo grzewczą?

Przydałby się kominiarz albo ktoś do okresowego przeglądu kotła?

Współpracują z nami sprawdzeni fachowcy gotowi rozwiązać twoje problemy.

Ludzie, którym zaufaliśmy prowadzą od lat własne firmy, wystawiają faktury VAT i dają gwarancję na swoje usługi – wiemy, jakie to dla ciebie ważne.

 

I PAMIĘTAJ!
PRZY ZAKUPIE TOWARU I ZAMÓWIENIU MONTAŻU ZYSKUJESZ 15% NA PODATKU VAT (8% ZAMIAST 23%) – dotyczy prywatnych inwestorów